• Úprava malých pyskov ohanbia - Labioplastika

  • HOSPITALIZÁCIAnie

  • ANESTÉZAlokálna

  • ZOTAVENIE3 - 4 týždne

Zákroky vykonávajú

Interklinik
Bratislava
  • MUdr. Norbert Rácz

    MUDr. Norbert Rácz Plastický chirurg

  • MUDr. Juraj Payer, FEBOPRAS Plastický chirurg

Nevyžaduje celkovú anestézu

O výkone:

Cieľom operácie je odstránenie nadbytočného tkaniva z oblasti malých pyskov ohanbia. Zákrok je vhodné vykonať tesne po skončení menštruácie, aby do ďalšej menštruácie došlo k úplnému zhojeniu rán.

Dĺžka:

Približne 45 minút.

Anestéza:

Zákrok je možné vykonať v lokálnej antestézii, prípadne na žiadosť pacientky aj v celkovej krátkodobej anestézii.

Hospitalizácia/ambulantne:

Jedná sa o ambulantný výkon.

Komu je zákrok určený?

Zákrok je vhodný pre ženy s výraznejšími / väčšími malými pyskami ohanbia, ktoré im spôsobujú obtiaže pri nosení bielizne, pri športe, prípadne pri pohlavnom styku. Určený je tiež pre ženy, ktoré majú dojem, že priťahujú pozornosť okolia ( napr. v saune) alebo majú pocit, že väčšie malé pysky by mohli prekážať ich partnerovi. Zákroky sa nezvyknú vykonávať u pacientiek mladších ako 18 rokov.

Komplikácie:

Pooperačné krvácanie, pooperačná infekcia, hojenie hrubšími jazvami.

Rekonvalescencia:

V skorom pooperačnom období sú malé pysky značne opuchnuté niekoľko dní, kým odpuchnú. V tomto období môže pacientka pociťovať bolestivosť pri sedení. Pacientka je poučená o starostlivosti o rany a zvýšenej hygiene v oblasti genitálu. Stehy sa odstraňujú cca 14 dní po operácii ( ak sú použité vstrebateľné stehy, nie je nevyhnutné ich vyberať). Pohlavný styk je možný po cca 3-4 týždňoch od zákroku.

Máte záujem o Úprava malých pyskov ohanbia?
Napíšte nám!

Záujem o výkon - plastická chirurgia

  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK CHIR s. r. o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 44 551 002, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.