• Ultrazvukové vyšetrenie brucha

Ultrazvukové vyšetrenie brucha

 

Pri ultrazvukovom vyšetrení brucha vyšetrujeme pečeň, žlčník, pankreas, veľké brušné cievy, obličky, nadobličky.

 

Príprava na vyšetrenie: 

Deň pred vyšetrením je vhodná diéta spočívajúca v konzumácií jedál, ktoré nevyvolávajú nafúknutie (plynatosť). Doporučuje sa hydinové mäso, ryža, ľahká polievka, bez zeleniny, pitie čaju a nesýtených minerálok. Nevhodná je konzumácia čerstvého chleba , strukovín, mliečnych výrobkov, pitie sýtených minerálok alebo iných nápojov ( cola, sprite). U plynatých pacientov je vhodné podanie liekov na zníženie plynatosti- Espumisan.

Ráno pred vyšetrením by ste nemali už nič jesť a piť, nežuť žuvačku, nefajčiť, necmúľať cukríky. Ak pravidelne užívate lieky, môžete ich užiť a zapiť malým množstvom vody(nesýtenej – bez bubliniek).

 

Objednajte sa na: 02/6823 0950

 

Pozn.: k vyšetreniu nepotrebuje výmenný lístok

Máte záujem o Ultrazvukové vyšetrenie brucha?
Napíšte nám!

Záujem o výkon - vital

  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK VITAL s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 45 477 302, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.