• Špeciálne stravovanie pri zdravotných obmedzeniach

Špeciálne stravovanie pri zdravotných obmedzeniach (diabetes, celiakia, dna..)

Pokiaľ ste sa dostali vo svojom zdravotnom stave do štádia, že sa Vám už objavili zdravotné ťažkosti a navštevujete praktických príp. odborných lekárov, možno poznáte na vlastnej koži konštatovanie, že okrem užívania liekov sa teraz musíte „zdravo“ stravovať, dodržiavať diétu a mali by ste redukovať hmotnosť.

Alebo ste dostali do rúk papier základných odporúčaní, ktorým presne nerozumiete a už vôbec netušíte, ako podľa toho nakupovať, variť a kombinovať si jednotlivé jedlá počas dňa. Vysvetlíme vám na spoločnej konzultácii ešte raz súvislosti vzniku vášho ochorenia, priame možnosti ovplyvnenia stravovaním sa a konkrétne rady do života.

Doplníme potrebné vitamíny a iné živiny, ktoré prirodzenou cestou podporia trávenie, imunitný systém a pomôžu liečiť vaše ochorenie.

Máte záujem o Špeciálne stravovanie pri zdravotných obmedzeniach?
Napíšte nám!

Záujem o výkon - vital

  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK VITAL s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 45 477 302, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.