• Protége Intima

Nie ste spokojná s vzhľadom vašich intímnych partií? Zmenil sa od pôrodu alebo vekom stav vašich lábií ? Cítite sa nepohodlne v tesnom oblečení? Máte asymetrické vonkajšie pysky ohanbia? Hanbíte sa pred partnerom, v saune  alebo v spoločných sprchách? Obmedzuje vás veľkosť pyskov pri športe alebo sexe…. a nechcete ísť na chirurgický zákrok?

Ideálnym riešením je pre vás – neinvazívny zákrok pomocou nového rádiofrekvenčného prístroja pre intímnu rejuvenalizáciu – Protégé Intima.

Ako to prebieha

Vďaka intenzívnemu ohrevu všetkých vrstiev tkaniva v ošetrovanej oblasti dochádza k výraznému nárastu produkcie fibroblastov (základná bunka väziva) a tvorbe nových kolagénových a elastínových vlákien. Následkom podpory neokolagenézy (tvorba nového kolagénu) sa zvyšuje pružnosť a elastickosť tkaniva veľkých a malých pyskov ohanbia (labia majora a labia minora).

Intenzívne lokálne prehriatie pošvového vchodu zlepšuje prietok krvi a stimuluje nervové zakončenie, čím výrazne a dlhodobo zlepšuje i sexuálny zážitok. Z estetického hľadiska je zase dôležité i výrazné zníženie hyperpigmentácie, hnedého zafarbenia tkaniva.

Ošetrenie je krátke, úplne neinvazívne, pocitovo komfortné s vynikajúcim výsledným efektom už po prvej terapii. Nie je nutné aplikovať žiadne anestetiká a s terapiou nie je spojená žiadna rekonvalescencia.

Koľko ošetrení je potrebné absolvovať

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov lekári odporúčajú 4 terapie počas 4 týždňoch.Výsledný efekt vydrží približne 12 mesiacov. Po tejto lehote sa odporúča opakovať výkon raz za tri mesiace.

Pre koho je ošetrenie určené

Cieľovou skupinou nie sú len ženy, ktoré túžia len po estetickom či sexuálnom efekte, ale aj s inými indikáciami ako je napríklad  –  asymetrické zväčšenie lábií, jazvy po epiziotómii (nastrihnutie pošvy pri pôrode), jazvy po chirurgickom odstránení bradavíc, chronické bolesti vonkajších pohlavných orgánov a podobne.

 

Rádioterapeutický a rejuvenizačný efekt prístroja Protége sa využíva aj pri ďalších zákrokoch estetickej dermatológie, ako je – odstránenie a vyhladenie tvárových vrások, krku a dekoltu, zvýraznenie kontúr tváre či zlepšenia kvality a spevnenia pokožky.

Máte záujem o Protége Intima?
Napíšte nám!

Záujem o výkon - gynekologia

  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK GYN s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 47 777 125, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.