• Ošetrenie trvá30 min.

  • Do spoločnosti môžete ísť: ihneď

  • Práceneschopnosť 0 dní

  • Šport: ihneď

  • Výsledok sa dostaví: ihneď

  • Efekt trvá: niekoľko mesiacov

  • Cena: 80 EUR

OXYGENEO

je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré prináša tri základné procedúry súčastne

 

1) EXFOLIÁCIA

2) VYŽIVOVANIE

3) OKYSLIČENIE pokožky

 

Kyslík dodá zvnútra

Kyslík vašej tvári hravo dodá OxyGeneo. Toto neinvazívne ošetrenie pleti dokáže bez problémov nahradiť aj tie najlepšie kozmetické či chirurgické zákroky a odpočítať z vašej tváre dobrých pár rokov. OxyGeneo pôsobí na pleť hĺbkovo, a tak ju dokáže okysličiť priamo zvnútra, vyživiť a zabrániť jej starnutiu. Toto ošetrenie je navyše vhodné pre akýkoľvek typ pleti, a tak ho môže vyskúšať každá dáma bez ohľadu na citlivosť jej pokožky.

 

Vďaka pánovi Bohrovi

OxyGeneo využíva Bohrov efekt, ktorý pred vyše sto rokmi objavil, prekvapujúco, pán menom Bohr. Princípom Bohrovho efektu je fakt, že so zvýšením koncentrácie oxidu uhličitého dochádza k zvýšeniu obsahu kyslíka v pleti zvnútra. Pri zákroku sa vďaka zmiešaniu terapeutického gélu a špeciálnej kapsule vytvorí na pleti veľké množstvo CO2, ktorý aktivuje Bohrov efekt. Tým dôjde k maximálnemu, avšak prirodzenému okysličeniu pleti.

 

Tri jednoduché kroky

Celé ošetrenie trvá zhruba štyridsať minút a prebieha v troch krokoch. Prvým je exfoliácia, alebo po našom, odstránenie odumretých buniek z povrchu pokožky. Vďaka exfol, teda tomuto kroku, sa vaša pleť vyhladí, obnoví a pripraví sa tak na príjem živín a aktívnych látok. Ďalej nasleduje infúzia. V tomto kroku OxyGeneo pomocou aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej spomínané živiny a prospešné látky. Vybrať si môžete z dvoch kapsúl, a to NeoRevive pre omladenie a ako prevenciu proti starnutiu alebo NeoBright pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry. Posledným a najdôležitejším krokom je okysličenie pleti. OxyGeneo vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú a zvyšujú prietok krvi, čím pleti dodávajú kyslík a zvyšujú jej metabolizmus. Vďaka tejto prírodnej „šumienke“ sa pleť dokonale okysličí a bez problémov absorbuje všetky aktívne látky.

 

Otázky vás neminú

Výsledky OxyGeneo na seba nenechajú dlho čakať. Efekt je zreteľný ihneď po ošetrení, zákrok vás navyše vôbec neobmedzí vo vašej bežnej činnosti. Na druhý deň tak môžete pokojne napochodovať do práce, či vás však kolegyne nechajú pracovať je druhá vec. Určite vás totiž zasypú zvedavými otázkami a budú chcieť vedieť, kam zmizli vaše vrásky, jemné linky či rozšírené póry. OxyGeneo vašej pleti dodá tiež sviežosť, hebkosť a žiarivý vzhľad. Poradí si aj s pigmentovými škvrnami a zjednotí tón pleti.

Máte záujem o Oxygeneo?
Napíšte nám!

Záujem o výkon - derma

  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK DERMA s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 44 086 903, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.