Mind koučing

 

Poradenstvo v oblasti osobného rozvoja, pochopenia a zlepšenia vzťahov, dosahovania cieľov osobných, pracovných či športových. Objavenie vlastnej cesty a svojho potenciálu v ktorejkoľvek oblasti života.

 

V poradenstve používame rôzne techniky terapií, podľa individuálnej potreby klienta. Prebiehajú formou rozhovoru, pri aktívnej spolupráci klienta. Sedenia pomôžu pochopiť doteraz nepochopené, pomôžu zmeniť postoje a pohľad na život a udalosti v ňom, dokážu zmeniť a zlepšiť vzťahy a skvalitniť život. Rovnako pomáhajú pri riešení rôznych zdravotných problémov.

 

Ordinačné hodiny: víkendy na objednávku.

 

Objednajte sa na: 02/6823 0911

 

 

Máte záujem o Mind koučing?
Napíšte nám!

Záujem o výkon - vital

  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK VITAL s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 45 477 302, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.