• Mezoterapia „HAIR“

Je určená na regeneráciu vlasov, pri ktorej vďaka kompozícii účinnych aktívnych látok napomáhame k opätovnému rastu vlasov s revitalizáciou ich štruktúry. Roztok obsahuje komplex rastových faktorov : koenzým Q10 – posilňuje vlas, stimuluje vlasový folikul ku produkcii zdravšieho vlasu, podporuje krvnú cirkuláciu v pokožke hlavy a novotvorbu ciev, zvýšenie prísunu živín do folikulov, kys. hyalurónovú – silný hydratačný účinok, peptid medi – znižuje produkciu 5-alfa reduktázy a dihydrotestosteronu vo vlasovom folikule, čím účinne potláča vypadávanie vlasov napr. pri androgénnej alopecii u mužov i žien.

 

Kúra pozostáva v prvej fáze zo 4 sedení. 1 sedenie je vhodné abolvovať raz týždenne v 4 po sebe nasledujúcich týždňoch. Pokračovacia fáza pozostáva zo 4 sedení v mesačných intervaloch. Odporúčame aj udržiavaciu fázu – 4 sedenia ročne.

Máte záujem o Mezoterapia „HAIR“?
Napíšte nám!

Záujem o výkon - derma

  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK DERMA s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 44 086 903, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.