• HOSPITALIZÁCIAnie

  • ANESTÉZAnie

The MD Codes

 

MD kódy je séria precíznych bodov, ktorými sa namiesto ošetrenia problematickej oblasti rieši príčina vzniku daného problému. Brazílsky plastický chirurg, doktor Mauricio de Maio rozpoznal tento problém a komplexným prístupom získaval pre pacientov optimálne ošetrenie s dlhotrvajúcim, efektívnym a prirodzeným výsledkom. Dermálne výplne sa tak využívajú na rejuvenizáciu a doplneniu objemu v spánkovej oblasti, obočia, líc, očí, brady, pier a sánky.

 

MD Codes umožňujú analýzu tvárovej anatómie a jej presných proporcií. Tým lekár získava vyšší stupeň možnosti ošetrenia. Ošetrenie vyžaduje dlhoročnú prácu s klientom. Je to však plán, ktorý pacientovi prináša dlhodobo prirodzený a mladistvý vzhľad. Dermálne výplne používame výhradne z rady Juvederm pre ich najlepšie výsledky.

Máte záujem o MD CODES?
Napíšte nám!

Záujem o výkon - derma

  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK DERMA s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 44 086 903, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.