• Liečba erektilnej dysfunkcie rázovou vlnou

Cukrovka, vysoký tlak, stres, fajčenie, zlá strava – všetky tieto faktory výrazne vplývajú na znižovanie kvality erekcie. Liečba tabletkami taktiež nie je vhodná pre každého pacienta s týmto problémom.

 

Na trhu sa objavila liečba rázovou vlnou, ktorú teraz ponúkame v Interklinik.

Rázové vlny naštartujú a maximálne urýchlia samoliečivé procesy v tele, stimulujú metabolizmus a zlepšia prekrvenie v konkrétnom mieste, čo vedie k postupnej regenerácii, uzdraveniu a obnove tkaniva. Rázová vlna tak  pri prechode penisom a jeho blízkym okolím obnovuje cievy, ktorými začne znova naplno prúdiť krv a “život”.

 

Na liečbu je potrebných 8 sedení s odstupom 3 – 6 dní.

Dĺžka jedného sedenia je 10 až 15 minút. Toto ošetrenie je bez vedľajších účinkov a je bezbolestné.

 

Máte záujem o Liečba erektilnej dysfunkcie rázovou vlnou?
Napíšte nám!

Záujem o výkon - gynekologia

  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK GYN s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 47 777 125, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.