• Krvné testy pre tehotné

Krvné testy potravinovej intolerancie pri plánovaní tehotenstva a tehotné

Predstavte si, že máte možnosť zasiahnuť vlastnou životosprávou (primárne stravovaním sa) do prognózy zdravotného stavu svojho potomka… Je dokázané, že vznik závažných ochorení ešte nenarodeného dieťaťa (napr. cukrovka, srdcovo-cievne ochorenia, vysoký krvný tlak, alergie), je závislý od hladiny jednotlivých vitamínov, stopových prvkov, mastných kyselín a hormónov v organizme matky ešte pred tehotenstvom a hlavne počas trvania gravidity.

Dostatočná hladina niektorých vitamínov priamo ovplyvní imunitný systém nielen ženy, ale hlavne dieťaťa. Okrem toho, deficit niektorých látok už pred otehotnením, významne zvyšuje výskyt predčasných pôrodov a riziko vrodených vád. Alebo na druhej strane, zvýšená hladina iných látok, spôsobuje vývojové defekty plodu.

Takisto, psychický stav mamičky po pôrode (alebo počas gravidity), dokážeme ovplyvniť úpravou hladín dôležitých vitamínov a stopových prvkov. Pri dokázaných, nameraných nízkych hodnotách, účinne zasiahneme do prejavov prípadných depresívnych príznakov.

Máte záujem o Krvné testy pre tehotné?
Napíšte nám!

Záujem o výkon - vital

  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK VITAL s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 45 477 302, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.