• Modelácia a korekcia prsníkov

 • HOSPITALIZÁCIAáno

 • ANESTÉZAcelková

 • ZOTAVENIE1 - 6 týždňov

Zákroky vykonávajú

Interklinik
Bratislava
 • MUdr. Norbert Rácz

  MUDr. Norbert Rácz Plastický chirurg

 • MUDr. Juraj Payer, FEBOPRAS Plastický chirurg

Vymodeluje nové sebavedomie

Ženské prsia boli od nepamäti symbolom krásy a ženskosti. Nie je preto divu, že ich tvar, symetria a taktiež veľkosť výrazne ovplyvňuje psychiku ženy v prípade, že podľa jej názoru alebo názoru okolia došlo v týchto partiách k nejakým odchýlkam.

O výkone :

Modelácia a korekcia prsníkov je operáciou, ktorá sa prevádza za účelom zlepšenia ich tvaru a pevnosti, prípadne zlepšením tvaru prsníka, ktorý bol poškodený chorobou alebo úrazom.

Kedy sa rozhodnúť pre korekciu prsníkov ?

Optimálna veková hranica pre korekciu prsníkov je veľmi rôzna. Všeobecne sa prsníky operujú až v dobe zrelosti ženy, teda najskôr od 18 – 20 rokov, keď je operácia vzhľadom k veku a celkovému stavu vhodná. Pacient prejde podrobnou bezplatnou konzultáciou s lekárom, kde sa mu zdôverí s jeho problémom ako aj s tým, aký výsledok od operácie očakáva. Dôležité je vyšetrenie súčasného tvaru prsníkov, rozsahu ptózy, veľkosti, elasticity tkaniva, umiestnení jaziev, výberu implantátu a pod. Výsledkom je stanovenie najvhodnejsieho operačného postupu a prípadne i typu implanátu.

Ako prebieha príprava a samotná operácia ?

Pacient prejde podrobnou bezplatnou konzultáciou s lekárom, kde sa mu zdôverí s jeho problémom ako aj s tým, aký výsledok od operácie očakáva. Dôležité je vyšetrenie súčasného tvaru prsníkov, rozsahu ptózy, veľkosti, elasticity tkaniva, umiestnení jaziev, výberu implantátu a pod. Výsledkom je stanovenie najvhodnejsieho operačného postupu a prípadne i typu implanátu.

Pri najčastejšej operácii – augmentácii – vloženie implantátov nie je prekážkou kojeniu. Implantáty sa môžu voperovať pod prsný sval alebo pod žľazu. Implantáty sa určujú podľa daných anatomických podmienok a predstáv klientky, z ponuky rôznych tvarov, ktoré sledujú prirodzený tvar prsníka (tvar kvapky), veľkostí a profilov.Takto zväčšený prsník nie je hmatom prakticky odlíšiť od normálneho. Tento zákrok prebieha v celkovej anestézii.

Pred a po

 • PRED

 • PO ZÁKROKU

 • PRED

 • PO ZÁKROKU

Máte záujem o Korekcia prsníkov?
Napíšte nám!

Záujem o výkon - plastická chirurgia

 • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK CHIR s. r. o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 44 551 002, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.