• Implantológia

Zákroky vykonávajú

Interklinik
Bratislava
  • MUDr. Martin Vančo primár stomatológie / implantológ

Implantáty sa používajú ako náhrada stratených koreňov zubov a sú zavádzané do kosti. Sú zhotovené z bio-kompatibilného titánu, ktorý ľudský organizmus príjma veľmi dobre. V procese hojenia prirastie kosť ku implantátu, ktorý je potom v kosti pevne zakotvený.

Proces hojenia je individuálny od 3 – 6 mesiacov. Počas tejto doby je implantát je prekrytý sliznicou ústnej dutiny, kde je chránený pred záťažou a infekciou. Po celú dobu hojenia vám môžeme nasadiť provizórnu protézu. Po zahojení nasadíme druhú – nadstavbovú časť, ktorá nahrádza korunkovú časť zubu. Na túto nadstavbu je následne nasadený vlastný nový zub, korunka, alebo mostík.

Vlastnému zavedeniu zubného implantátu musí predchádzať prvá konzultácia, vyšetrenie, röntgenový snímok u nás. Je nutné, aby sme ošetrili kazy na ostatných zuboch, aby boli vyliečené zápaly v ústnej dutine, aby sa zamedzilo vzniku infekcie v mieste zavedenia vlastného implantátu.

Máte záujem o Implantológia?
Napíšte nám!

Záujem o výkon - dental

  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK DENTAL s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 43 829 082, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.