• Hydratácia

Pre hydratáciu rúk je vhodný skinbooster Vital Injector, pomocou ktorého sa aplikuje kyselina hyalurónová do pokožky. Ošetrenie je nenáročné, takmer bezbolestné a pokožka je po ňom mierne začervenaná. Do roka je potrebné absolovať 2 kúry (jedna kúra pozostáva z 3 ošetrení).

 

Juvederm® VOLITE je ďalším ošetrením, ktorý pokožku rúk krásne hydratuje a zvyšuje jej elasticitu. Efekt je viditeľný okamžite, plný účinok behom prvých 14-tich dní po aplikácii. Efekt vyerží až 9 mesiacov.

JUVEDERM® VOLITE je produktom z novej generácie, ktorá vytvára prirodzený a dlhotrvajúci výsledok už po jednom ošetrení.

Máte záujem o Hydratácia?
Napíšte nám!

Záujem o výkon - derma

  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK DERMA s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 44 086 903, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.