• HOSPITALIZÁCIAáno

  • ANESTÉZAáno

  • ZOTAVENIEdo týždňa

Zákroky vykonávajú

Interklinik
Bratislava
  • MUdr. Norbert Rácz

    MUDr. Norbert Rácz Plastický chirurg

Browlift

Zdvihnutie obočia je neoddeliteľnou súčasťou rejuvenizacie oblasti očí,hlavne u starších klientiek. Obočie a horné viečka sú dve štruktúry,ktoré spolu úzko súvisia. Niekedy korekciou poklesnutého obočia možno vyriešiť i zdanlivý prebytok kože v oblasti horných viečok.

 

Základným kritériom pre indikáciu tohto zákroku je samotná poloha obočia,ktorá u ženy by mala byť nad nadočnicovým oblúkom. Nižšia poloha obočia zhoršuje prebytok kože horných viečok a len samotná korekcia prebytku kože v oblasti horných viečok-blepharoplastika nemusí vyriešiť tento problém ,lebo možnosti redukcie kože v oblasti horných viečok sú limitované.

 

Samotná operácia horných viečok nemôže nahradiť operáciu na zdvihnutie obočia ,ale ju iba dopĺňa. Preto na dosiahnutie plného efektu omladenia danej oblasti je nevyhnutné u indikovaných klientov vykonať súčasne operáciu horných viečok a zdvihnutie obočia.

Máte záujem o Browlift?
Napíšte nám!

Záujem o výkon - plastická chirurgia

  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK CHIR s. r. o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 44 551 002, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.