• Bábätko v 4D

Dnes môžete vidieť svoje bábätko nielen farebne a v 3-dimenzionálnom rozlíšení, ale aj priamo v reálnom pohybe (4D), tak ako ho aktuálne zachytia ultrazvukové vlny. Tie nie sú väčšie ani silnejšie, ako pri klasickom 2D ultrazvukovom vyšetrení, takže neublížia ani vám, ani vášmu dieťatku.

 

Záznam z tohto vyšetrenia Vám nahráme na USB /prineste si so sebou/.

 

Na vyšetrenie je najlepšie prísť okolo 20. týždňa tehotenstva, avšak samotné vyšetrenie je možné vykonávať od 16. týždňa. Potešte seba i svoju rodinu krásnymi zábermi tváričky vášho dieťatka.

 

Naša ambulancia využíva na všetky potrebné gynekologické vyšetrenia širokopásmový ultrazvukový prístroj americkej spoločnosti General Electric/Healthcare  – GE Voluson E6.

 

Patrí medzi súčasnú svetovú špičku a vďaka svojej technickej a inovatívnej výbave vám prezradí o vašom zdraví aj tie najintímnejšie detaily.

 

Potešte seba i svojich najbližších 3D farebným obrázkom z tlačiarne Canon toho najcennejšieho čo nosíte pod srdcom.

 

Vďaka kvalitnému vybaveniu našich ambulancií vám poskytneme nadštandardnú starostlivosť aj pri bežných prehliadkach, ambulantných vyšetreniach alebo v rámci jednodňovej chirurgie.

Máte záujem o Bábätko v 4D?
Napíšte nám!

Záujem o výkon - gynekologia

  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK GYN s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 47 777 125, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.