• Augmentácia – 3D Vizualizácia

Zákroky vykonávajú

Interklinik
Bratislava

  Pre skvalitnenie konzultácií pred operáciou upravujúcich vzhľad ženských prsníkov ponúkame novinku na slovenskom trhu – 3D vizualizáciu švajčiarskej firmy Crisalix. Nielen lekári, ale aj rôzne svetové výskumné spoločnosti sa snažia hľadať nové cesty a možnosti, pre zlepšenie tohto citlivého zákroku.

  Švajčiarska firma Crisalix uviedla tento rok na trh nový vizualizačný softvér a my v Interklinik ho prinášame slovenským klientkám.

  e-Stetix je prvý 3D webový simulátor pre kozmetickú a plastickú chirurgiu, ktorý na základe fyzikálnych vlastností ľudského tela pomáha ženám, ktoré majú záujem o augmentáciu, uľahčiť rozhodnutie pred operáciou.

  Naši plastickí chirurgovia tak môžu pred operáciou poskytnúť pacientke trojrozmernú ilustráciu zväčšenia poprsia, vybrať tú najvhodnejšiu veľkosť (objem) implantátu a pomocou rôznych druhov oblečenia ukázať celkový vzhľad.

  Ako pracuje program e-Stetix:

  • Náš plastický chirurg vám spraví s digitálnym fotoaparátom 3 fotografie hrudníku (spredu, z ľavého a pravého profilu). Následne fotografie prenesie do počítača a do programu e-Stetix.
  • Softvér za niekoľko sekúnd zobrazí 3D model vášho trupu.
  • Pomocou jednoduchých ilustračných nástrojov, budete spolu s lekárom porovnávať a skúšať ideálne proporčné hodnoty pre vaše prsia.
  Máte záujem o Augmentácia – 3D Vizualizácia?
  Napíšte nám!

  Záujem o výkon - interklinik

  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK CHIR s. r. o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 44 551 002, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

  CHCEM SA SPÝTAŤ

  AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

  Nastala chyba pri odosielaní

  Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.