• SKIN BOOSTER - Vital Injector

    SKIN BOOSTER - Vital Injector


NOVINKA v omladzovaní a hydratácii pleti!

Vital Injector je prístroj, pomocou ktorého sa aplikuje výplňový implantát – kyselina hyalurónová na desatinu milimetra a mikrolitra presne. Ošetrenie je z dlhodobého hľadiska jednoduchšie, rýchlejšie a efektívnejšie, takmer bezbolestné.

Hlavnou výhodou Vital Injector System je vákuum, kontrolovaná hĺbka aplikácie a precízny mikroobjem dávky rozdelený do 5 ihličiek.

Pre koho je Vital Injector určený

Vital Injector je vhodný pre každú dehydratovanú pokožku v každom veku. Zákrok je nenáročný a pokožka je po ňom mierne začervenaná. Na druhy deň s použitím make-upu nie je vidieť žiadne známky zásahu do pokožky.

Kedy ošetrenie podstúpiť

Ošetrenie Restylane Vital je možné podstúpiť počas celého roka. Odporúčame ošetrenie absolvovať v zimnom a jarnom období, kedy je pleť presušená, dehydratovaná a matná. Restylane Vital pleť dlhodobo hydratuje, rozjasňuje, eliminuje jemné vrásky, pokožka je pružná a výborne odráža svetlo.

Ako zákrok prebieha

Ošetrenie trvá jednu hodinu. Kúra pozostáva z troch sedení v rozmedzí jedného mesiaca. Podľa potreby a stavu pleti je možné podstúpiť 2 kúry počas jedného roka.

Lokality vhodné na OŠETRENIE RESTYLANE VITAL: tvár, krk, dekolt, chrbty rúk

CHCEM SA SPÝTAŤ

close

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM::

close
close