• Prenatálna diagnostika vrodených vývojových chýb

    Prenatálna diagnostika vrodených vývojových chýb

  • BabyGen test

    BabyGen test

  • Preventívna prehliadka

    Preventívna prehliadka

Prvotriedna starostlivosť
od prvej návštevy až po tú poslednú

icon care

Kompletná starostlivosť
o zdravie ženy

icon equipment

Najmodernejšie
vybavenie

icon consultation

Profesionálny
tím

Preventívne prehliadky, komplexné prehliadky, odbery, genetické testy, tehotenská poradňa, 4D ultrazvuk, morfologický ultrazvuk a mnoho iného patrí do portfólia gynekológie Interklinik.

Vďaka kvalitnému vybaveniu našich ambulancií vám poskytneme nadštandardnú starostlivosť pri bežných prehliadkach, ambulantných vyšetreniach alebo v rámci jednodňovej chirurgie.

Počas našej praxe sme sa stretli s rôznymi osudmi žien či bábätiek. Vždy sme k nim pristupovali citlivo, no zároveň profesionálne s postojom zodpovedného lekára.

food

Genetické testy

Genetické testy vedia jednoducho odhaliť možnosť výskytu rakoviny vaječníkov či pŕs. Testovanie prebieha v ambulancii a výsledky sú vyhodnotené do mesiaca.

Bábätko 4D

U nás môžete vidieť svoje bábätko nielen farebne a v 3-dimenzionálnom rozlíšení, ale aj priamo v reálnom pohybe (4D), tak ako ho aktuálne zachytia ultrazvukové vlny. Tie nie sú väčšie ani silnejšie, ako pri klasickom 2D ultrazvukovom vyšetrení, takže neublížia ani vám, ani vášmu dieťatku. Záznam z tohto vyšetrenia Vám nahráme na USB alebo DVD.

CHCEM SA SPÝTAŤ

close

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM::

close
close